Versenyeredmények alsó tagozat

Amatőr vers és prózaíró pályázat:

3. évfolyam A csodatükör mese különdíj: Hóvári Zsófia (3.c) Felkészítő: NádudvarinéMiseta Erika

Agyafúrtak verseny:

3. évfolyam I. Hely: Ujvári Dávid (3.a)

Agyafúrt verseny:

3. évfolyam I. Hely: Antal Panna (3.c) 3. évfolyam II. Hely: Ujvári Dávid (3.a) 3. évfolyam III. Hely: Hóvári Zsófia (3.c) Sándor Emese (3.a)

Agyafúrtak verseny:

4. évfolyam I. Hely: Gulyás Attila (4.a) 4. évfolyam II. Hely: Laczkó Levente (4.a) Körömi Richárd (4.a) 4. évfolyam III. Hely: Takács Balázs (4.c) Zentai Dorottya (4.b)

Agyafúrt verseny:

4. évfolyam I. Hely: Takács Balázs (4.c) 4. évfolyam II. Hely: Laczkó levente (4.a) 4. évfolyam III. Hely: Bándli Viktória (4.a) Zentai Dorottya (4.b)

Iskolai szavalóverseny:

1. évfolyam I. Hely: Sas Nándor (1.a) 1. évfolyam II. Hely: Babanics Szilvia (1.c) 1. évfolyam III. Hely: Torma Soma (1.c) 2. évfolyam I. Hely: Porpáczy Zsófia (2.a) 2. évfolyam II. Hely: Sarkady Barnabás (2.c) 2. évfolyam III. Hely: Szilágyi Bianka (3.c) 3. évfolyam I. Hely: Sas Nándor (1.a) 3. évfolyam II. Hely: Lados Luca (3.a) 3. évfolyam III. Hely: Sándor Emese (3.a) Kovács Bálint (3.b) 4. évfolyam III. Hely: Bozsik Petra (4.b)

Kerületi szavalóverseny:

1. évfolyam II. Hely: Sas Nándor (1.a)

Iskolai versmondóverseny:

2. évfolyam III. Hely: Szíjjártó Regina (2.a) 4. évfolyam I. Hely: Németh Anna (4.c) 4. évfolyam II. Hely: Nagy Bence (4.a)

Kerületi versmondó verseny:

4. évfolyam I. Hely: Németh Anna (4.c)

Bendegúz verseny:

3. évfolyam: Környezetismeret Megyei II. Hely, Környezetismeret Országos VII. Hely, Olvasás verseny Megyei II. Hely: Ujvári Dávid (3.a)

Iskolai helyesíró verseny:

4. évfolyam I. Hely: Bándli Viktória (4.a) 4. évfolyam II. Hely: Molnár Szonja (4.a) 4. évfolyam III. Hely: Mórocz Eszter (4.c)

Orchidea P. matematika verseny:

3. évfolyam I. Hely: Antal Panna (3.c) 3. évfolyam II. Hely: Ujvári Dávid (3.a) 3. évfolyam III. Hely: Reinhardt Panna (3.c) 4. évfolyam I. Hely: Gulyás Attila (4.a)

Zrínyi Ilona matematika verseny:

3. évfolyam: Budapesti Forduló III. Hely, Országos Forduló XX. Hely Ujvári Dávid (3.a)

Kerületi rajzverseny:

2. évfolyam különdíj: Kerényi Flóra (2.b) 3. évfolyam Hóvári Zsófia (3.c)

Országos Meseíró pályázat:

III. Helyezést ért el iskolánk 2.c osztálya A zsűri: Horváth László a Szabad föld hetilap főszerkesztője Janikovszky János a Móra Kiadó tulajdonosa Nagy Diána DLA grafikusművész, tanár Nyulász Péter író Varró Dániel József Attila-díjas költő, műfordító

Könyvnapi vetélkedő:

3. évfolyam I. Hely: Kinizsi lovagjai 3.c osztály (5 gyerek) 3. évfolyam II. Hely: A nagyvázsonyi molnárok 3.c osztály (4 gyerek) Fekete sereg 3.c osztály (4 gyerek) 4. évfolyam III. Hely: Fekete sereg 4.a osztály (4 gyerek)

Kerületi ügyességi csoportverseny (váltó):

1.évfolyam II. Hely: Erdei Merse 2.évfolyam II. Hely: Szabó Arlen Sas Nándor Csarankó Márk Csiha Bence Zsigó Marcell Fátyol Balázs Záhonyi Benedek Nédermann Balázs Kovács Tímea Sándor Balázs Máté Julianna Pap Enikő Mándli Fanni Bándli Orsolya Mészáros Emma Bodnár Nóra Kallai Loretta Varga Flóra Szekrényes Virág Bach Henriett Vancsik Cintia

3.évfolyam III. Hely: Molnár Norbert 4.évfolyam I. Hely: Farkas Zsombor Seregély Kende Poszávácz Dominik Bíró Roland Gál Domonkos Ujvári Dávid Opoola Usman Peszleg Áron Nagy Bence Feleki Boglárka Laczkó Levente Molnár Laura Dobrocsányi Dániel Sarlós Bianka Lankovits Eszter Meszlényi Anka Molnár Szonja Hanusi Réka Zentai Dorottya Veres Vivien Pikli Tamara Bándli Viktória Gergely Gréta Hornácsik Lili

Kerületi Atlétikai több próba verseny:

1-2 o. lányok II. Hely: Léhner Viktória 3-4 o. lányok I. Hely: Gergely Gréta Ecoma Grace Zentai Dorottya Mészáros Emma Rippel Tamara Kovács Timea Bándli Viktória Mándli Fanni Hornácsik Lili Herelycsek Laura 3-4 o. fiúk III. Hely: Opoola Usman Farkas Zsombor Pál Norbert Gál Domonkos Poszávácz Dominik Dobrocsányi Dániel

Torna:

Lány I. korcsoport: Diákolimpia: Budapesti I. Hely, Országos Elődöntő: II. Hely, Országos Döntő: VI. Hely: Reinhardt Laura Bándli Orsolya Bach Henriett Pap Enikő Feodor Laura Hóvári Zsófia Vancsik Cintia

Lány II. korcsoport: Diákolimpia: Budapesti I. Hely, Országos Elődöntő: II. Hely, Országos Döntő: VI. Hely: Szalai Rebeka Jenei Kinga Hornácsik Lili Erdei Zselyke Bándli Viktória Lankovits Eszter

Fiú I. korcsoport: Diákolimpia: Budapesti I. Hely, Országos Elődöntő I. hely, Országos Döntő V. Hely: Erdei Merse Androsits Zádor Nedermann Balázs Sas Nándor Néder Nimród

Fiú II. korcsoport: Diákolimpia: Budapesti I. Hely, Országos Elődöntő II. hely, Országos Döntő VII. Hely: Dobrocsányi Dániel Kalocsai Norbert Peszleg Áron Gébele Tamás Molnár Norbert Újvári Dávid Záhonyi Benedek

Kerületi Mezeifutás Diákolimpia:

1-2 o. Lányok II. Hely: Ott Rebeka 1-2 o. Fiúk I. Hely: Szijártó Balázs Gold Anna Berta Csongor Léhner Viktória Szabó Arlen Mándli Fanni Bakancsos Benjámin Mészáros Emma Sarkady Barnabás Kallai Loretta Varga Flóra

3-4. o. Lányok II. Hely: Gergely Gréta 3-4 o. Fiúk I. Hely: Farkas Zsombor Zentai Dorottya Opoola Usman Rippel Tamara Dobrocsányi Dániel Bándli Viktória Gál Domonkos Hornácsik Lili Molnár Norbert Poszávácz Dominik

Labdarugás: ( a Kerületi Bajnokságból 1., 2. helyen jutottak tovább)

1-2 o. I korcsoport: 3-4 o. II korcsoport: Budapesti Döntő III. Hely: Budapesti Döntő IX. Hely: Bakancsos Benjámin Opoola Usman Fátyol Balázs Poszávácz Dominik Gál tamás Berta Bertalan Gulyás Máté Pál Norbert Sándor Balázs Farkas Zsombor Horgász Boldizsár Dobrocsányi Dániel Németh Áron Budinek Tamás Csiha Bence Nagy Bence Berta Csongor Deli Zsolt Takács Balázs Dobó Máté




Gyermekkönyvnapi vetélkedő

2015.06.02.

Június 1-jén ismét megrendeztük a könyvnapi vetélkedőt a 3-4. osztályos gyerekeknek.

Ebben a tanévben Tatay Sándor: Kinizsi Pál című regényét olvasták el, és csapatokat szervezve készültek a versenyre.

Előzetes feladatként jelmezeket, kitűzőt, csatakiáltást készítettek, majd állomásokon áthaladva különböző játékos feladatokat oldottak meg.

Írtak reklámot, válaszoltak kérdésekre, idézeteket kellett felismerni, activity szabályai szerint szavakat kitalálni stb.

A verseny nagyon jó hangulatban telt, a 3-4. esek vidáman vették az akadályokat.

Helyezések:

I. Kinizsi lovagjai 3.c II. A nagyvázsonyi molnárok 3.c Fekete sereg 3.c III. Fekete sereg 4.a

Képek az eseményről