Versenyeredmények felső tagozat

Kerületi angol írásbeli forduló:

I. Hely: Joó Dániel (6.a) Kőmezeti Marcell (8.b) II. Hely: Barf Csenge (8.) III. Hely: Richter Tünde (5.b) Soós Roland (6.a) Kern Lili (7) IV. Hely: Meszlényi Adina (5.b)

Angol írásbeli + szóbeli összesített:

I. Hely: Barf Csenge (8.b) II. Hely: Joó Dániel (6.a) Kern Lili (7.c) III. Hely: Meszlényi Adina (5.b)

Iskolánk tanulói különdíjat kaptak az V. kerületi
Önkormányzat által meghirdetett amatőr vers-és
prózaíró pályázaton:

Banos Regina (5.a) Gregóczki Attila (5.a) Sőregi Anna (5.a) Turi Nikolett (5.a) Vincze Orsolya (5) Kopacz Hanna (6.a) Bán Amanda (6) Bedey Dorottya Blanka (6) Asztalos Benjámin Máté (7) Csillik Allegra (7) Lancsák Vanessza (7) Horváth Zalán (8) Horváth Nikolett (8)

Iskolai Simonyi Zs. helyesírási verseny:

I. Hely: Vincze Attila (5.c) Hóvári Dénes (6) Pongor Ádám (7) Balogh Máté (8)

Simonyi-kerületi verseny:

III. Hely: Vincze Attila (5.c)

NyelvÉSZ verseny:

Pesti Erik (5) Sarlós Gréta (6) Pongor Ádám (7) Roszinszki Zsófia (7) Varga Gergő (7) Benkő Regina (7) Gulyás lili (8)

Nyelvész területi verseny:

I. Hely: Pongor Ádám (7.a) VIII. Hely: Roszinszki Zsófia (7.a)

Nyelvész Országos Döntő:

XXII. Hely: Pongor Ádám

Tudásbajnokság Országos nyelvtan:

VIII. Hely: Pongor Ádám

Bendegúz matematika verseny:

Budapesti I. Országos döntőbe jutott: Nagy Dávid (5.b) Budapesti II. országos döntőbe jutott: Pongor Ádám

Bendegúz matematika verseny:

Országos VI. Hely: Pongor Ádám (7.a)

Zrínyi Ilona matematika verseny:

Megyei XIX. Hely: Pongor Ádám (7.a)

Országos Zrínyi I. matematika verseny:

Országos XX. Hely: Ujvári Dávid (3.a)

Fővárosi matematika log:

Budapesti VII. Hely: Benkő Regina

Bolyai János matematika csapatverseny:

XVIII. Hely: Mozsár Máté (5.b) Samu Zsófia Patócs Bálint (5.a) Vincze Attila (5.c)

Varga Tamás matematika verseny:

Továbbjutott a II. fordulóba: Pongor Ádám (7.a) Benkő Regina (7.b)

Orchidea Pangea iskolai forduló:

I. Hely: Samu Zsófia (5.b) Papp Orsolya (6.a) Benkő Regina (7.b) Ott Márk (8.a)

Kerületi matematika verseny:

I. Hely: Pongor Ádám II. Hely: Benkő Regina III. Hely: Roszinszki Zsófia

Iskolai történelem 6. osztály:

Morvai Patrícia (6.a) Blaczk (6.a)

Tollforgató történelem döntő:

I. Hely: Bedey Dorottya (6.b)

Sajó Károly környezetvédelem:
(felkészítő: Ladányi Marianna)

I. Hely: Pongor Ádám (7.a) Körömi Roland (7.a) Körömi Dávid (7.a)

Sajó Károly körny. védelmi területi döntő:
(felkészítő: Ladányi marianna):

III. Hely: Pongor Ádám (7.a) Körömi Dávid (7.a) Csapatverseny III. Hely : Körömi Roland

Kaán Károly kerületi verseny:

VI. Hely: Vincze Attila (5.c)

Duna ismerettár Országos:
(felkészítő: Ladányi Marianna):

XXVII. Hely: Pongor Ádám (7.a) Körömi Roland (7.a) Körömi Dávid (7.a)

Torna:

Lány III-IV. korcsoport: Diákolimpia: Budapesti I. Hely, Országos Elődöntő: I. Hely, Országos Döntő: III. Hely: Gergely Gréta Balogh Dorka Berényi Szonja Szeverényi Kinga Virág Zsófia Dobrocsányi Dorka

Fiú III-IV.korcsoport: Diákolimpia: Budapesti I. Hely, Országos Elődöntő: III. Hely, Országos Döntő: IX. Hely: Szalai Péter Fodor Erik Bagaméri Attila Fliegl Márk Nagy Richárd Záhonyi Bálint

Karate Diákolimpia országos:

III. Hely: Kalocsai Nimród

Atlétika:

5-6 o. lányok I. Hely: Balogh Emese 5-6 o. fiúk II. Hely: Farkas Bence Ott Eszter Kitler Rudolf Hornácsik Gréta Potocska Roland Szeerényi Kinga Várhegyi Attila Bedei Dorottya Léhner Zoltán Berényi Szonja Záhonyi Bálint 7-8 o. fiúk III. Hely: Madarász Mátyás Balogh Máté Nagy Balázs Baté botond Molnár Tamás Ott Márk Pongor Ádám

Mezei futás diákolimpia:

5-6 o. lányok I. Hely: Hornácsik Gréta 5-6 o. fiúk I. Hely: Léhner Zoltán Ott Eszter Potocska Roland Balogh Emese Várhegyi Attila Duchony Jennifer Benedek Márk Bedei Dorottya Kitler Rudolf Bodrogi Bettina Rakitovszki Bálint Berényi Szonja Dörner Péter Mándli Zsófia

7-8 o. lányok I. hely: Hornácsik Gréta 7-8 o. fiúk I. Hely: Balogh Máté Dörner Emese Ott Márk Hatvani Csenge Gold József Mikes Nóra Nagy Balázs Orosz Sára Szabó Zalán

Foci:

IV korcsoport (7-8 o.) kerületi I. hely: Balogh Máté Kaplár Bence Naphegyi Ádám Hegyi Ábel Varga Gergő Léhner Janó Nagy Mátyás