Budapesti Kézilabda Diákolimpia

2017.04.07.

Történelmet írtak a III. korcsoportos (2004-2006) lányok! Az iskola története során először indult el a Budapesti Kézilabda Diákolimpián. Bár a legerősebb csoportban mindkét mérkőzésen alulmaradt a csapat, a hat hónapos, lelkes felkészülésnek köszönhetően büszkék lehetünk a szoros eredményekre.

Kossuth - Zuglói Hajós Alfréd Ált. Isk. 19-21

Kassa Utcai Ált. Isk. - Kossuth 25-20

A csapat tagjai: Gulyás Dóra, Ignácz Enikő (kapusok), Balog Boglárka, Fedor Alexandra, Hereycsek Laura (1 gól), Hornácsik Lili, Kerényi Flóra, Mándli Fanni, Molnár Szonja, Rippel Tamara (9+4 gól), Szekrényes Réka, Zentai Dorottya (10+15 gól)

Nagyon szépen köszönöm a csapat tagjainak, hogy lelkesen és becsületesen részt vettek az edzéseken és mindent megtettek a mérkőzéseken a csapatért! Külön köszönöm a felkészítésben a segítséget Zentai Gábornak! Valamint a szülőknek a sok támogatást!

Hamar Pál

Copyright © 2018 Kossuth Lajos Általános Iskola | Budapest, XVII. kerület.