Kézilabdás sikerek

2017.04.24.

A tavaszi szünetben kettő kézilabda kupát is rendeztek, melyeken iskolánk több tanulója is részt vett.

Prágai Kézilabda Kupa (Csehország)

A 64 csapatot felvonultató eseményen az FTC- Mivitotal csapata veretlenül diadalmaskodott a U13-as korosztályban. Iskolánkból Rippel Tamara (6.b) és Zentai Dorottya (6.b) képviseltette magát. Külön öröm számunkra az aranyérem mellé, hogy a torna legjobb játékosának utóbbi tanulónkat választották.

OKSI Húsvét Kupa

Mind az U8, mind az U9-es korosztály szivacskézilabdásai a legfényesebb éremmel a nyakában térhettek haza a tornáról. Az egyéni díjazottak is a Kossuth iskola növendékei közül kerültek ki. A legjobb U8-as játékos Ágoston András, a legjobb kapus Tonka-Nagy Dániel, míg a legjobb U9-es játékos Bozsik Péter és Fodor Péter, a gólkirály Ágoston András lett. Zentai Gábor edzőnek köszönjük, hogy az újabb sportsikereket!

U8: Fodor Péter (2.a), Tonka-Nagy Dániel (1.b), Ágoston András (2.a), Szemes Levente (2.b), Morócza Málna (2.c), Germann Robert (3.c)

U9: Paksz Róbert (3.a), Germann Róbert (3.c), Ágoston András (2.a), Bozsik Péter (4.b), Fodor Péter (2.a)

Gratulálunk!

Copyright © 2018 Kossuth Lajos Általános Iskola | Budapest, XVII. kerület.