MÓDOSÍTÁS!

2019.03.18.

A középiskolai felvételire megjelölt iskolák sorrendjének megváltoztatása – amennyiben szükséges – március 21-én 8:00 – 18:00 óráig és március 22-én 8:00 – 13:00 óráig lehetséges.

A módosítás során tanulmányi területet törölni nem lehet, azonban azok eredetileg beírt sorrendje átalakítható. Új tanulmányi terület felvételére csak az eredetileg leadott iskolákon belül, és az érintett középfokú iskolával történt előzetes egyeztetés alapján van lehetőség. Új iskolát (és annak tanulmányi területét) nem lehet a módosító adatlapon megjelölni!

Az eredetileg megjelölt iskolákat törölni nem lehet! (A sorrendben ilyen esetben utolsóként kell megjelölni.)

A módosítás két napján mindenkinek meg kell jelenni az aláírás végett, aki az eredetileg benyújtott jelentkezési lapokat is aláírta!

Csak azok jelenjenek meg, akik élni kívánnak a módosítás lehetőségével!!!

Csébi András

Copyright © 2019 Kossuth Lajos Általános Iskola | Budapest, XVII. kerület.