Segítségnyújtás a tanköteles korú gyermekek beíratásához

2020.04.07.

Amint megnyílik a KRÉTA felület, jelentkezhet iskolánkba. Szeretettel várjuk leendő elsőseinket!

A veszélyhelyzetre való tekintettel kérjük, hogy gyermeke általános iskolai beíratását lehetőség szerint online módon intézze a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén keresztül, amelyet a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap elérhetőségen talál meg.

Érdeklődni a kossuthiskolarakoskert@gmail.com e-mail címen vagy a +361-256-3981-es telefonszámon lehet.

Segítség az e-Ügyintézés menetéhez:

Amennyiben nagyobb gyermeke már iskolánk tanulója, akkor a KRÉTA rendszeréhez már rendelkezik belépési azonosítóval.

1. Belépve a KRÉTA rendszerbe, válassza ki az e-Ügyintézés lehetőségét!

2. Válassza ki az Ügyintézés indítása menüt!

3. Kattintson a Beiratkozás általános iskolába menüpontra!

4. A megnyíló felületen adja meg a szükséges adatokat, itt lehetősége nyílik a kért dokumentumok feltöltésére is!

Amennyiben nincs iskolánk KRÉTA rendszeréhez belépési jogosultsága:

1. Nyissa meg a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap weboldalt!

2. Beíratkozás általános iskolába BÁI menüt válassza!

3. Regisztráljon új ideiglenes felhasználóként!

A Megjegyzés rovatba kérjük, tüntessék fel, lehetőség szerint melyik osztályba szeretnék beíratni gyermeküket. Kérjük, mindenképpen két osztályt jelöljenek meg, illetve igény esetén egy-két olyan gyermek nevét és fel lehet tüntetni, akivel egy osztályba szeretnék gyermeküket íratni! Az osztályba sorolásról az intézmény vezetője a szakmai munkaközösség véleményének kikérésével dönt.

Induló osztályaink:

1. a Jámborné Vízer Magdolna

1. b Zsarnay Judit

1. c Lorentzné Nagy Éva

Azon szülők számára, akiknek az elektronikus úton történő beiratkozás nem megoldható, a köznevelési intézmények lehetőséget biztosítanak a személyes ügyintézésre is. A személyes megjelenéssel történő beiratkozás esetén a járványügyi helyzettel összefüggésben bevezetett fokozott óvintézkedésekkel kell számolni. A Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskolában a jelentkezések személyes a +361-256-3981-es telefonszámon, előre egyeztetett időpontban 2020. május 4-én 8-17 óra között, 5-én 8-19 óra között van lehetőség.

Csébi András s.k.

TELJES TÁJÉKOZTATÓ (PDF)

Copyright © 2020 Kossuth Lajos Általános Iskola | Budapest, XVII. kerület.