Budapest XVII. Kerületi KOSSUTH LAJOS Általános Iskola

FELHÍVÁS a tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására

2019.03.01.

ÉRTESÍTŐ (PDF)

ONLINE ÜGYINTÉZÉS LEHETŐSÉGE AZ ELSŐ ÉVFOLYAMRA TÖRTÉNŐ BEIRATKOZÁS ESETÉN

2019.03.27.

- Amennyiben a gyermeknek nagyobb testvére abba az iskolába jár, ahova a szülő be szeretné íratni első évfolyamra az óvodás gyermeket, akkor az általános iskola KRÉTA rendszeréhez a szülő már rendelkezik belépési azonosítóval. Ez esetben belépve a KRÉTA rendszerbe, kiválasztja a felső menüsorból az e-Ügyintézés lehetőségét. Az e-Ügyintézés felületre lépve kiválaszthatja a szülő az „Ügyintézés indítása” felületen a „Beiratkozás általános iskolába” menüpontot. A felületre belépve megadhatja a szükséges adatokat.

- Amennyiben a szülő olyan iskolába kívánja beíratni a gyermekét, amelyik iskolának KRÉTA rendszeréhez nincs belépési jogosultsága, akkor a

eugyintezes.e-kreta.hu

weboldalon keresztül (regisztráció után) az „Ügyintézés indítása” felületen válassza a „Beiratkozás általános iskolába” menüpontot. A felületre belépve megadhatja a szükséges adatokat, és kiválaszthatja egy listából az általános iskolát, ahová beíratni kívánja gyermekét.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a beiratkozáshoz szükséges adatok online beküldése esetén is a beiratkozás napján az általános iskolában a

SZEMÉLYES MEGJELENÉS KÖTELEZŐ!

Erre az alkalomra kérjük, hozzák magukkal a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok eredeti példányát.

Budapest, 2019. március 27.

Csébi András

Beiratkozáskor leadandó dokumentumok

2019.03.12.

Adatlap:  (docx)

NYILATKOZAT életvitelszerű ott lakásról:  (docx)

NYILATKOZAT a gyermek törvényes képviseletéről:  (docx)

NYILATKOZAT a hit- és erkölcstan oktatásról:  (pdf)

XVII. kerületi felvételi körzetek

2019.03.08.

XVII. kerületi felvételi körzetek: (PDF) | (XLS)

Copyright © 2019 Kossuth Lajos Általános Iskola | Budapest, XVII. kerület.